Istanbul 2011 Electronica Festivali

Istanbul 2011 Electronica Festivali

Electronica Festival Istanbul 2011

2011 Electronica Festival Sanatçı listesi,Electronica Festival Istanbul nerede,Electronica Festivali bilet fiyatları,Electronica Festival biletleri ne kadar,Electronica Festivaline katılan ünlüler

Istanbul 2011 Electronica Festivali
FG 93.7 tarafından düzenlenen, Türkiye’nin ilk ve tek dans müziği festivali, Electronica Festival Istanbul 2011, 4 Haziran’da dans ve elektronik müzik sevenleri Solar Beach’te bir araya getirecek. Bu sene ‘This is the new music’ sloganıyla gerçekleşecek olan Electronica Festival Istanbul 2011, 3 farklı sahnede 40’tan fazla DJ ve canlı performans sunacak.

Istanbul 2011 Electronica Festivali Sanatcıları
İstanbul’un en güzel sahili Kilyos’taki Solar Beach’te elektronik müziğin en önemli isimlerini müzikseverlerle buluşturacak olan Electronica Festival Istanbul 2011’de katılımcılar, denizin ve güneşin keyfini çıkarırken, Go-Kart, ATV, Bungee Jumping, Hovercraft ve su sporları gibi aktivitelerle de diledikleri gibi eğlenecekler.

Hem müziği hem de kişiliğiyle house müzik sahnesinin son yıllardaki en büyük fenomeni RIVA STARR ülkemizde ilk kez Electronica Festival Istanbul ana sahnesinde müzik severlerle buluşacak.. Bir müzik grubunun ötesinde, komple sanat projesi olarak tanımlanan STEED LORD, yüksek enerjili electro-pop performansı ve büyüleyici kostümleriyle ana sahneye geleceği taşıyacak. Fransız Kitsuné etiketinin son bombası JUPITER de festivalin önemli canlı performanslarından birini gerçekleştirecek. Festivalin ana sahnesindeki diğer isimler ise Popof , Style of Eye, Ümmet Özcan, Andrea Roma, Roderik Flohil & Wietse Smit, Edwin Oosterwal.

Toolroom Knights Sahnesi İstanbul’da…

Festivalin sürprizleri devam ediyor… Miami ve Ibiza başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında biletleri tükenen görkemli partilere imza atan ve son yılların en başarılı dans müziği etiketini bünyesinde barındıran TOOLROOM KNIGHTS kendi özel sahnesi ve dans müziğine damgasını vurmuş sanatçılarıyla Electronica Festival Istanbul’da olacak! Mark Knight ile beraber yaptığı Man With The Red Face çalışmasıyla en önemli dans müziği ödüllerini toplayan ve solo albümünün ardından önlenemez bir yükselişe geçen FUNKAGENDA görsellerle desteklenen yeni hazırladığı canlı performansını Avrupa’da ilk kez Electronica Festival Istanbul’da sahneye koyacak.. Toolroom sahnesinde ayrıca Stefano Noferini, Koen Groeneveld, Paul Thomas, Mark Storie, Richard Dinsdale, Andrea Roma gibi yıldızlar sahne alacak.

Electronica Festival Istanbul’da bu sene VIP bilet sahipleri için de ayrı bir sahne var. Disco ve house dünyasının en saygın şirketlerinden Futureboogie konseptinde hazırlanacak VIP sahnede soul, disco ve house müziğin ünlü grubu Crazy P’nin beyni Hot Toddy ve Futureboogie kurucusu Joe90 muhteşem Futureboogie VIP Stage’de vakit geçirenlere ruhani bir dans deneyimi yaşatacak.

BİLET FİYATLARI: VIP-110.00 TL, Normal- 60.00 TL

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: