Harun Kolçak’tan büyük itiraf !

“Kokaini çekip ‘kraliçeyim’ diyen ünlüler biliniyor, ama gözaltına alınmıyor”…

Harun Kolçak, Kanaltürk’teki ‘2. Sayfa’da uyuşturucu kullanan sanatçılar hakkında şok açıklamalar yaptı. Bir dönem uyuşturucu bağımlısı olduğu da iddia edilen Harun Kolçak’ın canlı yayındaki itirafları ortalığı karıştıracak!!!

İŞTE ŞOK SÖZLER…

‘Evet itiraf ediyorum
uyuşturucu kullandım’

Uyuşturucu kullandığım ve bu yüzden babam Eşref Kolçak tarafından evlatlıktan reddedildiğim çok konuşuldu. Yıllar sonra ilk kez itiraf ediyorum: Evet bir kez kullandım. Ancak midem bulandı, başım döndü. Kendimi çok kötü hissettim. O günden sonra kullanmadım. Ama öyle ortamlarda çok bulundum.

Sanat dünyasında önümde kümeyle kokain çekiyorlardı. Bıçağın ucuyla alıp böyle (o sırada eliyle gösteriyor) burunlarına götürüyor, çekiyorlardı. Hepsi de çok tanınmış isimler. Özellikle bu ünlülerden bazılarını herkes çok iyi biliyor, tahmin ediyor. Ama bu kişiler nedense hiç gözaltına alınmıyorlar. Kim oldukları da gayet iyi biliniyor.

“Bıçağın ucuyla alıp burunlarına çekiyorlardı”

Bir gün kokain partisinde az kalsın bu tuzağa ben de düşüyordum. O gün konyak içmiştim, iyi değildim. Denemeyi düşündüm. Ama sonra korktum. Çünkü o çok ünlü kişiler ortada kümeyle duran kokainden çekince gözleri kocaman oldu. Halleri feciydi. ‘Yaşasın en büyük benim, kraliçeyim’ diye dolaşıyorlardı. Kendilerini kral ve kraliçe gibi hissetmek için kullanıyorlardı zaten. Maddeyi kullandıktan sonra adeta tepelerde geziyorlardı. Bu pisliği aşağılık kompleksinden kurtulmak için içiyorlardı. Etkisi geçtikten sonra da yerlerde sürünüyorlardı. Bu yüzden o insanlarla şu an görüşmüyorum.

Vatan

Advertisements

Tags: , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: