Otomobilde bayramlık fırsatlar

Dacia, Fiat, Chery, Proton, Scania, Tata bayram yaklaşırken indirim, takas avantajı, taksit imkanı içeren kampanyalar başlattı.

Dacia, Logan Sedan, Logan MCV, Sandero, Logan Pickup ve Logan Van modellerinde 1200 YTL değerindeki takas avantajı sunuyor.

Bununla birlikte sadece Logan Sedan ve Sandero modellerinde geçerli olan 10 bin YTL kredi için 12 ay yüzde 0 faiz, 48 aya ise yüzde 1.22 faiz uygulaması sunuyor.

Fiat Ticari Araçlar, Doblo, Fiorino, Scudo, Ducato modellerini kapsayan ve yüzde 12’ye varan indirimlerin sunulduğu bayram kampanyası başlattı. 20 Aralık’a kadar sürecek kampanyada Doblo modellerinde 3 bin 300 YTL’yi, Fiorino modellerinde ise 2 bin 900 YTL’yi aşan indirimler sunuluyor. Fiorino 17 bin 570, Doblo 18 bin 220, Scudo 28 bin 980, Ducato ise 33 bin 70 YTL’den başlayan kampanyalı satış fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Proton, araç almak isteyenlere yönelik kendi finanse ettiği sistemi yeniledi. Proton bayilerinde yüzde 30 peşinat verenler, bakiye için banka kredisi almaksızın 60 aya kadar kredi kullanabiliyor. Ayrıca yüzde 50 peşinat ödeyenlere, 60 ay vade süresince aylık taksitleri düşük tutan yılda iki ara ödemeli alternatif ödeme yöntemleri de geliştiriliyor.

Scania, bayramı kampanyayla karşılıyor. 31 Aralık 2008 tarihine kadar sürecek kredi kampanyasında Scania araçlara Scania Finans işbirliği ile sahip olunabiliyor. P, R ve 2008 yılında piyasaya sürülen G serisi çekici ve kamyonlarına yüzde “0” dan başlayan alternatifli kredi tutarları, vadeler ve 48 aya kadar hem YTL hem de Euro üzerinden kredi kullanma fırsatı sunuluyor.

Tata, binek modellerinin fiyatlarında revizyona gitti. Buna göre Tata’lar, 1190 YTL’ye varan indrimlerle ve 16 bin 990 YTL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarla satılmaya başlandı. (Hürriyet)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: